ПОСЛУГИ

FatSound надає весь спектр послуг технічного забезпечення масових заходів: оренда обладнання, звукова інженерія та світловий дизайн, проектування та монтаж сценічних конструкцій, продаж та інсталяції обладнання для закладів. В основі своєї діяльності ми ставимо комплексний підхід до кожного проекту пропонуючи нашому клієнтові інноваційні та цікаві рішення.

ПРОКАТ

У нас ви можете замовити весь арсенал обладнання, необхідного для технічного забезпечення невеликих заходів. Пропонуємо найрізноманітніші комплекти для ведучих, діджеїв, урочистих подій, вечірок та промоакцій. При замовленні наших послуг ви не турбуєтесь про доставку та монтаж. Переглянути пропозиції можна тут.

ПРОДАКШН

Команда FatSound проектує та забезпечує обладнанням та персоналом заходи які вимагають грунтовного планування та підходу. Велика конференція, концерт, фестиваль або корпоративний захід – ми завжди запропонуємо комплексне та інноваційне рішення та ідеальне виконання. Кожен проект вираховується індивідуально та детально обговорюється з клієнтом. Зв’язатись з нашим менеджером можна тут.

ПРОДАЖ ТА ІНСТАЛЯЦІЇ

Пропонуємо продажі звукового, світлового та сценічного обладнання та проекти інсталяцій для локацій різного розміру та призначення. Наші інженери приїдуть на ваш об’єкт, проведуть заміри, інженерні розрахунки та складуть бюджет проекту. Для своїх пропозицій ми використовуємо обладнання тільки найкращих світових виробників та гарантуємо вчасно та якісно виконані роботи. Зв’язатись з відділом продажів можна тут.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

ЗАМОВ НАШІ ПОСЛУГИ

Зв’язатись з менеджерами:

Оренда та продакшн:
FatSound Office

  • Телефоном: +38 067 555 71 55
  • Надіслати e-mail: fatsound.lviv@gmail.com
  • Залишити повідомлення на сайті

Продажі та інсталяцї:
Ілля Орлов

  • Телефоном: +38 068 555 71 45
  • Надіслати e-mail: illia.orlov@fatsound.com.ua
  • Залишити повідомлення на сайті

 

Залишити повідомлення на сайті

Форма замовлення

×